🏆 Engleza pentru firme

Internationalizati-va afacerea!

Imbunatateste nivelul de limba engleza al angajatilor tai!

Companiile care stiu sa valorifice importanta angajatilor sai sunt primii care investesc in formarea lor. In orice caz, este esential ca acest lucru sa se faca in timp util si sa indeplineasca obiectivele pe care le promite.

O metoda pentru a invata engleza care functioneaza. Formare si motivare in clasele de engleza pentru firme.

Adaugati valoare companiei dvs nu numai prin imbunatatirea abilitatilor angajatilor dvs cu cursurile noastre de engleza pentru companii, facandu-i constienti ca preagatirea si dezvoltarea lor este importanta pentru companie.

Metoda noastra

Nu pierde controlul asupra englezei tale!

Grupe mixte, la clasa si online.

Combinam cea mai recenta tehnologie cu metodologia noastra unica pentru a realiza cursuri de engleza pentru adulti in care nu numai ca ne distram cu adevarat, ci si atingem niveluri foarte inalte de invatare fara a pierde capacitatea de a raspunde nevoilor speciale ale fiecarui cursant.

Scrie-ne!

    Grupe mixte, la clasa si online.

    Tu pui obiectivele, scoala noastra pune limba engleza.

    Nu ai ai nicio scuza sa nu inveti engleza. Ne adaptam in totatlitate tie, decide obiectivele tale si orarul si propriul tau profesor particular te va ajuta sa iti atingi obiectivele cu metodologia noastra.

    Modelul nostru de clasa hibrida , atat in persoana cat si prin apel video, este sustinut cu peste 1500 de ore de continut online. Verifica!

    Te alaturi?